0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد بازی انفجار پاسور کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  International Clubs UEFA Champions League, Group F
SK Slavia Prague
-
-
FC Barcelona
inprogress
۲۲:۳۰
Inter Milano
-
-
Borussia Dortmund
inprogress
۲۲:۳۰
  International Clubs UEFA Champions League, Group E
KRC Genk
-
-
Liverpool FC
inprogress
۲۲:۳۰
FC Salzburg
-
-
SSC Napoli
inprogress
۲۲:۳۰
  International Clubs UEFA Champions League, Group H
Ajax Amsterdam
۰
۱
Chelsea FC
Finished
۲۰:۲۵
Losc Lille
-
-
CF Valencia
inprogress
۲۲:۳۰
  International Clubs UEFA Champions League, Group G
SL Benfica
-
-
Olympique Lyonnais
inprogress
۲۲:۳۰
RB Leipzig
۲
۱
FC Zenit ST Petersburg
Finished
۲۰:۲۵
  Japan Emperor Cup
Kashima Antlers
۱
۰
Honda FC
Finished
۱۳:۳۰
Vissel Kobe
۱
۰
Oita Trinita
Finished
۱۳:۳۰
Sagan Tosu
۰
۱
Shimizu S-Pulse
Finished
۱۳:۳۰
V-Varen Nagasaki
۲
۱
Ventforet Kofu
Finished
۱۳:۳۰
  International Clubs AFC Champions League, Knockout stage
Guangzhou Evergrande
۰
۱
Urawa Red Diamonds
Finished
۱۵:۳۰
  England Championship
Fulham FC
-
-
Luton Town
inprogress
۲۲:۱۵
Nottingham Forest
-
-
Hull City
inprogress
۲۲:۱۵
Derby County
-
-
Wigan Athletic
inprogress
۲۲:۱۵
Bristol City
-
-
Charlton Athletic
inprogress
۲۲:۱۵
Huddersfield Town
-
-
Middlesbrough FC
inprogress
۲۲:۱۵
  International Youth UEFA Youth League, Group E
KRC Genk
۰
۲
Liverpool FC
Finished
۱۵:۳۰
FC RB Salzburg
۷
۲
SSC Napoli
Finished
۱۶:۳۰
  International Youth UEFA Youth League, Group G
SL Benfica
۱
۲
Olympique Lyonnais
Finished
۱۷:۳۰
RB Leipzig
۱
۱
FC Zenit ST Petersburg
Finished
۱۵:۳۰
  Algeria Ligue 1
MC Alger
۳
۰
NA Hussein Dey
Finished
۱۹:۳۰
ES Setif
۰
۱
ASO Chlef
Finished
۲۰:۳۰
AS Ain Mlila
۳
۰
US Biskra
Finished
۱۷:۳۰
MC Oran
-
-
Paradou AC
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
JS Saoura
-
-
NC Magra
inprogress
۲۱:۳۰
USM Alger
۳
۰
CA Bordj Bou Arreridj
Finished
۱۹:۳۰
USM Bel Abbes
-
-
CR Belouizdad
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
CS Constantine
-
-
JS Kabylie
inprogress
۲۱:۱۵
  International Youth UEFA Youth League, Group H
Ajax Amsterdam
۰
۱
Chelsea FC
Finished
۱۵:۳۰
Losc Lille U19
۱
۰
CF Valencia
Finished
۱۵:۳۰
  International Youth UEFA Youth League, Group F
Inter Milan
۴
۱
Borussia Dortmund
Finished
۱۷:۳۰
Slavia Prague
۰
۴
FC Barcelona
Finished
۱۵:۳۰
  Croatia Croatia Cup
NK Zadar
۰
۳
NK Osijek
Finished
۱۸:۳۰
  Russia Football National League
FC Khimki
۱
۰
FC Armavir
Finished
۱۹:۰۰
FC Chertanovo Moscow
۱
۰
Tekstilshchik Ivanovo
Finished
۱۹:۳۰
FC Tom Tomsk
۲
۰
FC Mordovia Saransk
Finished
۱۵:۰۰
Torpedo Moscow
۲
۱
Chayka Peschanokopskoye
Finished
۱۹:۳۰
FC Rotor Volgograd
۲
۰
FC Luch
Finished
۱۸:۳۰
FC Krasnodar-2
۲
۲
FC Nizhny Novgorod
Finished
۱۶:۳۰
FC Neftekhimik Nizhnekamsk
۲
۲
FC Ska-Khabarovsk
Finished
۱۸:۳۰
FC Spartak-2 Moscow
۷
۲
FC Fakel Voronezh
Finished
۱۵:۳۰
FC Yenisey Krasnoyarsk
۱
۱
FC Avangard Kursk
Finished
۱۵:۳۰
FC Shinnik Yaroslavl
۰
۲
FC Baltika Kaliningrad
Finished
۱۹:۰۰
Tekstilshchik Ivanovo
-
-
FC Chertanovo Moscow
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
  Italy Serie C, Girone A
AC Monza
-
-
AC Gozzano
inprogress
۲۲:۱۵
AS Giana Erminio
۱
۱
US Pergolettese 1932
Finished
۲۰:۰۰
US Alessandria Calcio 1912
-
-
US Pistoiese 1921
inprogress
۲۲:۱۵
Carrarese Calcio 1908
۲
۰
Como 1907
Finished
۲۰:۰۰
Robur Siena
-
-
US Pianese
inprogress
۲۲:۱۵
Olbia Calcio 1905
۱
۱
US Albinoleffe
Finished
۱۶:۳۰
US Citta DI Pontedera
۲
۱
Aurora Pro Patria 1919
Finished
۲۰:۰۰
AC Renate
۱
۱
Novara Calcio
Finished
۲۰:۰۰
FC Pro Vercelli 1892
-
-
SS Arezzo
inprogress
۲۲:۱۵
Calcio Lecco 1912
۱
۱
Juventus U23
Finished
۲۰:۰۰
  International Clubs Copa Libertadores, Knockout stage
Boca Juniors
۱
۰
CA River Plate (ARG)
Finished
۰۴:۰۰
  South Africa Premier League
Mamelodi Sundowns
-
-
Highlands Park FC
Finished
۲۱:۰۰
  Egypt Premier League
EL Gounah
-
-
AL Ahly SC (EGY)
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  England League One
Ipswich Town
-
-
Rotherham United
inprogress
۲۲:۱۵
Peterborough United
-
-
Accrington Stanley
inprogress
۲۲:۱۵
Coventry City
-
-
Fleetwood Town
inprogress
۲۲:۱۵
  International Youth UEFA Youth League, Knockout stage
FK Liepajas
۰
۳
FC Porto
Finished
۱۸:۳۰
Sheriff Tiraspol
۱
۰
Shkendija Tirane
Finished
۱۸:۳۰
Maccabi Petah Tikva
۴
۰
FC Astana
Finished
۱۹:۳۰
PAOK Thessaloniki
۱
۰
Bohemians Dublin
Finished
۱۸:۳۰
FCI Levadia Tallinn
۱
۱۲
IA Akranes
Finished
۱۸:۰۰
FK Brodarac
۰
۰
Rennes Stade FC U19
Finished
۱۸:۳۰
MKS Korona Kielce
۱
۴
Real Zaragoza
Finished
۱۷:۳۰
Zrinjski Mostar
۲
۰
MTK Budapest
Finished
۱۶:۰۰
FK Shkendija
۲
۲
FC Dynamo Kiev
Finished
۱۶:۰۰
FC Midtjylland
۱
۰
IF Elfsborg
Finished
۲۰:۰۰
PFC Ludogorets Razgrad
۱
۰
Slovan Bratislava
Finished
۱۸:۳۰
Rangers
-
-
BSC Young Boys
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Italy Serie C, Girone C
Reggina 1914
-
-
AZ Picerno
inprogress
۲۲:۱۵
Ternana Calcio
۰
۱
AS Avellino 1912
Finished
۲۰:۰۰
Virtus Francavilla Calcio
۰
۲
SS Teramo Calcio
Finished
۱۶:۳۰
Calcio Catania
-
-
AS Bisceglie
inprogress
۲۲:۱۵
Rende Calcio 1968
۲
۰
Sicula Leonzio
Finished
۲۰:۰۰
Paganese Calcio 1926
۲
۲
US Vibonese Calcio
Finished
۲۰:۰۰
Potenza Calcio
۰
۰
Cavese 1919
Finished
۲۰:۰۰
SSC Bari
-
-
US Catanzaro 1929
inprogress
۲۲:۱۵
Casertana FC
-
-
SS Monopoli 1966
inprogress
۲۲:۱۵
FC Rieti
-
-
AS Viterbese Castrense
inprogress
۲۲:۱۵
  India Indian Super League
FC Goa
۳
۰
Chennaiyin FC
Finished
۱۷:۳۰
  Mexico Copa MX, Group 5
Xolos De Tijuana
۲
۰
CD Mineros De Zacatecas
Finished
۰۵:۳۰
  Russia PFL, Center
FK Kaluga
۲
۳
FK Ryazan
Finished
۱۴:۳۰
  Finland Veikkausliiga, Europa League Playoffs
HJK Helsinki
۲
۲
FC Lahti
Finished
۱۹:۰۰
IFK Mariehamn
۰
۰
Hifk
Finished
۱۹:۰۰
  Mexico Copa MX, Group 7
CF Correcaminos Uat
۰
۴
Santos Laguna
Finished
۰۵:۳۰
  Mexico Copa MX, Group 6
CSD Dorados Sinaloa
۲
۱
Necaxa
Finished
۰۵:۳۰
  Mexico Copa MX, Group 4
Tiburones Rojos De Veracruz
۱
۰
Alebrijes De Oaxaca FC
Finished
۰۳:۳۰
  Greece Cup EPSA (Athens zone)
Ilisiakos FC
-
-
Agios Dimitrios FC
Finished
۱۶:۰۰
Kopsahila
۲
۰
Apollon Halandriou
Finished
۱۶:۰۰
Kallithea FC Athén
۳
۱
Aonf Attalos
Finished
۱۶:۰۰
  Algeria U21 Algerian Ligue 1
MC Alger
۲
۲
Na Hussein Dey
Finished
۱۳:۳۰
CS Constantine
۱
۱
JS Kabylie
Finished
۱۲:۳۰
ES Setif
۶
۱
ASO Chlef
Finished
۱۲:۳۰
AS Ain Mlila
۲
۳
US Biskra
Finished
۱۲:۳۰
  Italy Serie C, Girone B
Reggio Audace FC
-
-
Rimini FC 1912
inprogress
۲۲:۱۵
Cesena FC
۰
۱
FC Sudtirol
Finished
۲۰:۰۰
Virtus Vecomp Verona
۳
۰
Ravenna FC 1913
Finished
۲۰:۰۰
AS Gubbio 1910
۱
۱
Imolese Calcio
Finished
۲۰:۰۰
Calcio Padova
-
-
SS Sambenedettese Calcio
inprogress
۲۲:۱۵
AC Feralpisalo
-
-
Piacenza Calcio 1919
inprogress
۲۲:۱۵
FC Arzignano Valchiampo
-
-
LR Vicenza Virtus
inprogress
۲۲:۱۵
  Morocco Botola
Mouloudia Club of Oujda
۱
۱
Wydad AC
Finished
۱۹:۳۰
  Poland I Liga
Chrobry Glogow
۳
۰
Zaglebie Sosnowiec
Finished
۱۹:۳۰
  Croatia Prva HNL Academy, Juniori
NK Dugopolje
۰
۵
Lokomotiva Zagreb
Finished
۱۳:۳۰
  Hong Kong Sapling Cup
Kitchee SC
۲
۲
Lee Man Warriors FC
Finished
۱۴:۳۰
  Germany Amateur Regionalliga West
Borussia Dortmund II
۰
۳
TSV Alemannia Aachen
Finished
۱۹:۳۰
  Czech Republic U19 1st Division
FC Hradec Kralove
۱
۲
FC Banik Ostrava
Finished
۱۲:۴۵
  Albania Kategoria Superiore
KS Kukesi
۴
۱
Luftetari Gjirokaster
Finished
۱۴:۳۰
KF Laci
۳
۰
KS Teuta Durres
Finished
۱۴:۳۰
Bylis Ballsh
۳
۱
KF Tirana
Finished
۱۴:۳۰
  Portugal U23 Championship, 1st Phase
Sporting Braga
-
-
Academica Coimbra
Finished
۱۸:۰۰
  Tunisia Ligue 1
US Monastir
-
-
CS Chebba
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
AS Soliman
۱
۲
Club S Hammam-Lif
Finished
۱۷:۰۰
JS Kairouanaise
۰
۱
Stade Tunisien
Finished
۱۷:۰۰
CA Bizertin
-
-
Club Sportif Sfaxien
بازی شروع نشده است
۱۷:۰۰
  Tanzania Premier League
Tanzania Prisons
-
-
Biashara United Mara
Finished
۱۶:۳۰
Namungo Fc
-
-
Mtibwa Sugar Fc
Finished
۱۶:۳۰
Alliance Fc
-
-
Ruvu Shooting
Finished
۱۶:۳۰
Polisi Tanzania Fc
-
-
Mwadui FC
Finished
۱۶:۳۰
Ndanda FC
-
-
Lipuli FC
Finished
۱۶:۳۰
Simba SC
-
-
Azam FC
Finished
۱۷:۳۰
  Vietnam V-League
QNK Quang Nam
۲
۲
Song Lam Nghe AN
Finished
۱۳:۳۰
Than Quang Ninh
۴
۲
HA Noi FC
Finished
۱۳:۳۰
Becamex Binh Duong
۱
۱
CLB BD Thanh Hoa
Finished
۱۳:۳۰
Viettel FC
۵
۳
SHB DA Nang
Finished
۱۳:۳۰
Vicem Hai Phong
۱
۲
TP HO Chi Minh
Finished
۱۳:۳۰
SAI Gon FC
۴
۱
NAM Dinh FC
Finished
۱۳:۳۰
Hoang Anh Gia Lai
۴
۱
Sanna Khanh Hoa Bvn
Finished
۱۳:۳۰
  Russia Zone Moscow
SSH 75
۲
۲
FK Rosich
Finished
۱۴:۳۰
FC Zenit Moscow
-
-
Setun Kuntsevo
inprogress
۱۴:۳۰
  Morocco Morocco Cup
Moghreb Athletic De Tetouan
-
-
Rapide Oued Zem
inprogress
۲۱:۳۰
  Colombia Primera B, Clausura, Promotion, Group A
Deportes Quindio
۰
۲
CS Deportivo Pereira
Finished
۰۴:۳۰
  Greece Cup EPS Achaias
Foinikas Zirias
-
-
Panaigialios
Finished
۱۶:۰۰
  Switzerland NLA, Women
FF Lugano 1976
-
-
Fc St Gallen-staad
inprogress
۲۱:۳۰
  Ukraine Vyscha League Dnipropetrovsk Region
Energiya Dnipro
-
-
Skoruk Tomakovka
Finished
۱۹:۳۰
  Argentina Camp. De Reserva De Primera Division B National
CA Tigre
-
-
Deportivo Moron Res.
Finished
۱۶:۳۰
Nueva Chicago Res.
-
-
Sarmiento Reserve
Finished
۱۶:۳۰
Chacarita Juniors
-
-
Ferro Carril Oeste
Finished
۱۶:۳۰
  Serbia Prva Liga
FK Graficar Beograd
-
-
FK Radnicki 1923
Finished
۱۹:۳۰
  Argentina Camp. De Reser De Primera Division B Metropolitana
CD Armenio
-
-
CA Fenix
inprogress
۲۲:۰۰
Andes FC
-
-
Defensores Unidos Reserve
inprogress
۲۲:۰۰
  International Clubs CAF Super Cup
Esperance Sportive De Tunis
-
-
EL Zamalek
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Brazil Copa FGF
EC Sao Jose RS
-
-
Novo Hamburgo RS
inprogress
۲۲:۳۰
  Brazil Copa Santa Catarina
Avai FC SC
-
-
CA Tubarao SC
inprogress
۲۱:۳۰
  Guatemala Liga Nacional, Apertura
CD Malacateco
-
-
CSD Municipal
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Deportivo Iztapa
-
-
CSD Xelaju MC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Denmark 2nd Division, Pulje 1
Skovshoved IF
۱
۲
HIK Hellerup
Finished
۲۰:۳۰
  Serbia Superliga
FK Radnik Surdulica
-
-
FK Partizan
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
FK Crvena Zvezda
-
-
FK Cukaricki
بازی شروع نشده است
۱۹:۳۰
  Bahrain Premier League
Al-Ahli SC Manama
-
-
Busaiteen Club
Cancelled
۱۶:۴۵
East Riffa
-
-
Al-Najma Manama
Cancelled
۱۸:۳۰
AL Hidd
-
-
Al-Muharraq SC
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Ukraine Vyscha League Kriviy Rih Region
Dyussh-1 Krivbass 84 Kriviy Rih
-
-
FC Kolos Sofievka
Finished
۱۷:۳۰
  Bulgaria AFL Cup
FK Septemvri Tervel
-
-
PFC Dobrudzha Dobrich
Finished
۱۶:۳۰
  Russia Moscow Championship
Yunost Moskvy-Spartak-2
-
-
Torpedo-m
inprogress
۱۶:۳۰
  North Macedonia 1. MFL
FK Shkendija
-
-
FK Sileks Kratovo
Finished
۱۶:۰۰
FK Vardar Skopje
-
-
FK Borec
Finished
۱۶:۰۰
FK Shkupi
-
-
FK Rabotnicki Skopje
Finished
۱۶:۰۰
FC Struga Trim Lum
-
-
FK Renova
Finished
۱۶:۰۰
  Latvia Virsliga
FK Jelgava
۰
۰
Riga FC
Finished
۱۵:۳۰
  Indonesia Liga 1
Persela Lamongan
۱
۰
Persebaya Surabaya
Finished
۱۲:۰۰
Bhayangkara FC
۰
۰
Persib Bandung
Finished
۱۵:۰۰
  Brazil U20 Campeonato Brasileiro, Knockout stage
Atletico Mineiro MG
-
-
VASCO DA GAMA RJ
inprogress
۲۲:۳۰
Sao Paulo FC SP
-
-
SC Corinthians SP
inprogress
۲۲:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید